Služby +421 950 862 806 Whatsapp

Užite si pohodlné a cenovo dostupné cestovanie viacmiestnymi taxíkmi

Vyberte si Massive Taxi pre bezpečnú prepravu vašej skupiny po Bratislave. Rezervujte si viacmiestne taxi už dnes!

Objednať Massive taxi si môžete takmer kdekoľvek:
Centrum Bratislavy, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové mesto, Rača, Krasňany, Kramáre, Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Petržalka, Devínska Nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica, Mariánka, Borinka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Stupava, Svätý Jur, Pezinok, Čierna Voda, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Veľký Biel, Most pri Bratislave, Zálesie, Malinovo, Tomášov, Rovinka, Dunajská Lužná, Kalinkovo, Hamuliakovo, Rajka, Berg, Kittsee, Wolfsthal, Hainburg an der Donau

Sme rýchli a spoľahliví

V Massive Taxi si vážime čas bez ohľadu na to či ide o jednotlivca alebo skupinu. Naša viacmiestna taxislužba v Bratislave ponúka rýchlosť a spoľahlivosť, čo z nej robí ideálne riešenie pre prepravu vašej skupiny. Vďaka spoľahlivým a skúseným vodičom a efektívnemu rezervačnému systému si užijete bezproblémovú jazdu s minimálnymi čakacími dobami a bez zdržania.

Dbáme na váš komfort

Kvalitné, spoľahlivé a čisté autá sú synonymom viacmiestnej taxislužby Massive Taxi v Bratislave. Máme pre vás pripravené komfortné viacmiestne autá so špičkovým vybavením, ktoré pravidelne servisujeme aby sme zaručili maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť. Či už ide o firemnú akciu alebo pohodovú prehliadku mesta, užite si s nami štýlovú a pohodlnú jazdu.

Šetríme váš čas a peniaze

Organizovanie prepravy veľkých skupín môže byť problematické. Viacmiestne taxíky sú jednoduché a nákladovo efektívne riešenie. Vďaka schopnosti pohodlne odviezť až 8 osôb je táto služba ideálna pre tých, ktorí chcú cestovať so svojimi spolupracovníkmi, priateľmi alebo rodinou. Už žiadne “skladanie” sa do viacerých áut, žiadne plánovanie a synchronizovanie konvoja: stačí nastúpiť a ísť!

Koľko to stojí

Cenník Viacmiestne taxi Bratislava

SLUŽBA**CENA
Nástupné8,00 €
Minimálne jazdné30,00 €
Jazdné za 1 km1,50 €
Minimálne jazdné Viedeň centrum z centra Bratislavy*150,00
Objednávka na presný čas (príplatok)+ 2,00 €
Stojné za 1 minútu (príplatok)+ 0,50 €
Nočný príplatok (22:00 – 06:00)+ 2,00 €
Nadrozmerný náklad / Domáce zviera3,00 € – 5,00 €
Znečistenie vozidla300,00 €
*Príplatok za okrajové časti (Dúbravka, Trnávka, Dolné hony, Podunajské Biskupice, Lamač, Rača, Rovinka, Čierna voda, Bratislava letisko, Záhorská Bystrica, Svätý Jur, Čierna Voda, Rovinka, Čuňovo,Malinovo, Ivanka pri Dunaji, Bernolakovo…)+10,00 €
**Cena viacmiestneho vozidla je účtovaná ako jeden a pol násobok ceny bežného vozidla

Ako to funguje

Ako funguje MASSIVE TAXI Bratislava?

Objednávka taxi ihneď / na čas

Objednajte si nás hneď keď to potrebujete alebo na konkrétny deň a čas. Sme vám k dispozícii.

Vyzdvihnutie na vybranom mieste

V stanovenom čase vás vyzdvihneme na preferovanej adrese kdekoľvek v Bratislave a okolí. Vždy načas.

Pohodlný a bezpečný odvoz na adresu

Pohodlne a bezpečne vás odvezieme na vami zadanú adresu. Vrátane batožiny či domáceho miláčika.

Spoľahlivá viacmiestna preprava v Bratislave s Massive Taxi

Objednať taxi

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Boli sme v Bratislave na víkendovom výlete s priateľmi. Keď sme zistili, že je možnosť objednať si viacmiestne taxi, neváhali sme ani minútu. Ušetrili sme si veľa peňazí a času rozmýšlania nad logistikou. Massive taxi to zvládlo na výbornú!

Jana

Zákazníčka

Nedávno som mal skvelú skúsenosť s viacmiestnym taxíkom Massive Taxi v Bratislave. Auto bolo pohodlné, priestranné a dobre udržiavané. Vodič veľmi priateľský a ústretový. Proces rezervácie bol bezproblémový. Vrelo odporúčam túto služby.

Filip

Zákazník

Viacmiestny taxík Massive taxi v Bratislave bol fantastickým zážitkom s partiou. Auto priestranné a pohodlné a vodič bol príjemný a priateľský, veľa sme sa nasmiali, Rezervácia bola jednoduchá a taxík prišiel takmer okamžite.

Žaneta

Zákazníčka

Massive taxi Bratislava

Objednajte si rýchlu, komfortnú a cenovo dostupnú viacmiestnu taxislužbu v Bratislave

Objednávka taxi na konkrétny dátum a čas

Leave this field blank

alebo objednajte na +421 950 862 806