Služby +421 950 862 806 Whatsapp

Vychutnajte si bezstarostné chvíle v Bratislave vďaka Drink Taxi!

Či ste si dopriali nečakané poháriky, alebo potrebujete odviezť seba a svoje auto domov z večierku, Massive Taxi vám pomôže!

Objednať Massive taxi si môžete takmer kdekoľvek:
Centrum Bratislavy, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové mesto, Rača, Krasňany, Kramáre, Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Petržalka, Devínska Nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica, Mariánka, Borinka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Stupava, Svätý Jur, Pezinok, Čierna Voda, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Veľký Biel, Most pri Bratislave, Zálesie, Malinovo, Tomášov, Rovinka, Dunajská Lužná, Kalinkovo, Hamuliakovo, Rajka, Berg, Kittsee, Wolfsthal, Hainburg an der Donau

Vaše auto je v dobrých rukách

Vaše auto je pre nás rovnaká priorita ako váš komfort a bezpečnosť. Naši Drink Taxi vodiči majú 15 ročné skúseností, sú zaškolení a oboznámení s riadením akýchkolvek vozidiel s manuálnou, alebo automatickou prevodovkou, bežných aj prémiových značiek. Či už máte veľké SUV, alebo superšport, v našich rukách je vždy v bezpečí. Bezpečne ho spolu s vami dovezieme domov!

Diskrétnosť je naša výsada

Massive Taxi berie vaše súkromie a bezpečnosť vážne. Či už idete z obchodného stretnutia alebo večere s priateľmi, naši vodiči sú profesionálni a úctiví. Nikdy sa nezapájajú do osobných rozhovorov ani nezdieľajú žiadne osobné informácie. Vždy zachovávajú vysokú úroveň slušnosti súkromia, aby ste sa v Drink Taxi cítili príjemne a pohodlne.

Ušetríme vám čas aj peniaze

Ísť “ráno po” do mesta hľadať svoje auto je náročné na čas, peniaze aj energiu. Vďaka Drink Taxi nemusíte myslieť na to či ste večer zaplatili parkovné, kde a v akom stave nájdete svoje auto na ďalší deň. Massive Taxi Vám ušetrí starosti a vy sa môžete venovať plnohodnotnejším činnostiam.

Cenník Drink taxi Bratislava

SLUŽBACENA
Nástupné6,00 €
Minimálne jazdné40,00 €
Jazdné za 1 km (+ 20 € nad konečnú cenu podľa taxametra) 3,00 €
Objednávka na presný čas (príplatok)+ 2,00 €
Stojné za 1 minútu (príplatok)+ 1,00 €
Nočný príplatok (22:00 – 06:00)+ 2,00 € / za km
Nadrozmerný náklad / Domáce zviera3,00 € – 5,00 €
Znečistenie vozidla300,00 €

Ako to funguje

Ako funguje DRINK TAXI Bratislava?

Objednávka drink taxi ihneď / na čas

Objednajte si nás hneď keď to potrebujete alebo na konkrétny deň a čas. Sme vám k dispozícii.

Vyzdvihnutie na vybranom mieste

V stanovenom čase vás vyzdvihneme na preferovanej adrese kdekoľvek v Bratislave a okolí. Vždy načas.

Pohodlný a bezpečný odvoz na adresu

Pohodlne a bezpečne vás aj vaše auto odvezieme na vami zadanú adresu. Vrátane batožiny či domáceho miláčika.

Bezpečne odvezieme domov vás aj vaše auto

Objednať taxi

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Službu Drink taxi od Massive taxi využívam pravidelne 4 krát do roka už niekoľko rokov – pri kvartálnych poradách s večerným posedením. Ešte ani raz som nemal problém. Šoféri boli vždy presní, zodpovední a slušní. Je to stávka na istotu.

PETER

Pravidelný zákazník

O drink taxi som sa nikdy nezaujímal až kým som takúto službu nepotreboval. Večera s priateľmi sa zvrtla a zrazu som riešil problém čo s autom. Zavolal som Massive Taxi a všetko rýchlo vybavili. Zodpovednosť s akou pristupovali k môjmu autu ma príjemne prekvapila.

Braňo

Zákazník

Moje skúsenosti so službou Drink Taxi sú veľmi pozitívne, s presnými, zodpovednými, spoľahlivými a zdvorilými vodičmi. Massive Taxi považujem za dôveryhodnú voľbu a nemám obavy zveriť im do rúk svoje auto.

Ladislav

Zákazník

Massive taxi Bratislava

Objednajte si spoľahlivé, diskrétne a cenovo dostupné Drink Taxi v Bratislave

Objednávka Drink Taxi na konkrétny dátum a čas

Leave this field blank

alebo objednajte na +421 950 862 806