Služby +421 950 862 806 Whatsapp

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Naozaj najspoľahlivejšia Taxi služba v Bratislave! Veľmi oceňujem presnosť, skvelú komunikáciu, výbornú spoluprácu na dohode požiadaviek podľa zákazníka, diskrétnosť, bezpečnú jazdu a čistotu. Odporúčam všetkým.

Anna

Stála zákazníčka

Odkedy v našom hoteli využívame služby Massive Taxi, dýcha sa nám ľahšie. Ušetrili sme financie na nákup a údržbu áut aj na personál. Nemusíme riešiť ani to, že naše autá a šoféri boli častokrát nevyťažení. Hostia sú spokojní a my tiež.

patrik

Manažér hotela

Viacmiestny taxík Massive taxi v Bratislave bol fantastickým zážitkom s partiou. Auto priestranné a pohodlné a vodič bol príjemný a priateľský, veľa sme sa nasmiali, Rezervácia bola jednoduchá a taxík prišiel takmer okamžite.

Žaneta

Zákazníčka

Doteraz som na letisko cestovala autom a platila vysoké poplatky za dlhodobé parkovanie. Po vyskúšaní Letiskového taxi spoločnosti Massive Taxi, nie je cesta späť. Cenu mi pošlú dopredu, žiadne skryté poplatky a oveľa lacnejšia ako parkovanie auta na letisku.

Ingrid

Zákazníčka

O Drink taxi som sa nikdy nezaujímal až kým som takúto službu nepotreboval. Večera s priateľmi sa zvrtla a zrazu som riešil problém čo s autom. Zavolal som Massive Taxi a všetko rýchlo vybavili. Zodpovednosť s akou pristupovali k môjmu autu ma príjemne prekvapila.

Braňo

Zákazník

Nedávno som využil Massive Taxi na prepravu po Bratislave a musím povedať, že som bol veľmi spokojný. Rezervácia jazdy bola jednoduchá a komunikácia bola jasná a včasná. Do cieľa som dorazil včas.

Tomáš

Zákazník

Bol som v Bratislave na víkendovom pobyte. Keď som sa potreboval dostať do mesta, stačilo zavolať na recepciu hotela a za pár minút som mal pripravené auto. Všetko prebehlo hladko a rýchlo.

Dušan

Turista

S Massive Taxi cestujem pravidelne na letisko vo Schwechate pri Viedni. Všetko vždy prebehlo hladko, rýchlo a komfortne. Vodič pozná trasu a vie sa vyhnúť dopravným uzlom. Nemám dôvod hľadať inú službu.

Juraj

Pravidelný zákazník

Moje skúsenosti so službou Drink Taxi sú veľmi pozitívne, s presnými, zodpovednými, spoľahlivými a zdvorilými vodičmi. Massive Taxi považujem za dôveryhodnú voľbu a nemám obavy zveriť im do rúk svoje auto.

Ladislav

Zákazník

Objednajte na +421 950 862 806

Hľadáte cenovo dostupnú taxislužbu v Bratislave?