Služby +421 950 862 806 Whatsapp

Kontakty

Kontaktný formulár

Máte otázku? Napíšte nám

Neváhajte nám napísať. Radi vám poradíme a pomôžeme s prepravou nielen v rámci Bratislavy, ale aj na významné európske letiská.

Leave this field blank

Marek Haar

FAQ

Odpovede na vaše časté otázky

Ako si môžem objednať Massive Taxi?

Jednoducho. Telefonicky na čísle +421 950 862 806, cez formulár na našej webovej stránky, e-mailom alebo cez náš Whatsapp. Akokoľvek vám vyhovuje.

Aké sú vaše ceny? Máte cenník?

Naše ceny sú férové. Skladajú sa z viacerých častí. Spravidla je to nástupné a jazdné za km. Všetky informácie o cenách nájdete na našich jednotlivých službách a samozrejme tiež na stránke Cenník služieb.

Prečo mám využívať práve vaše služby?

Sme zavedená taxislužba, ktorá na uzemí nášho hlavného mesta poskytuje prepravné služby už viac ako 10 rokov. Máme rozsiahly vozový park – od strednej triedy až po luxusné autá. O vašu prepravu sa postarajú naši slušní a starostliví vodiči. Zaplatiť môžete v hotovosti alebo cez platobný terminál. Zoznámte sa s MassiveTaxi.

Môžem si vybrať konkrétne auto?

Samozrejme. Stačí, ak nám dáte vedieť o aké auto z nášho vozového parku máte záujem. Všeky autá nájdete na stránke O Massive Taxi. Objednať si taxi s výberom konkrétneho vozu môžete telefonicky alebo cez Whatsapp.

Ako môžem zaplatiť za objednávku?

V hotovosti alebo prostredníctvom platobného terminálu. Príjmame platby všetkými bežne dostupnými platobnými kartami – VISA, Maestro, Mastercard, V PAY či American Express. Ak plánujete platiť bankovkami vyššej nominálnej hodnoty, dajte nám to prosím vedieť vopred. Ďakujeme.

Aké možnosti prepravy ponúkate?

Spoľahlivo a načas vás odvezieme kdekoľvek v Bratislave a aj na všetky významné európske letiská. Okrem samostatnej jazdy vám ponúkame viacmiestne taxíky, prepravu vás aj batožiny a samozrejme odvezieme aj vášho domáceho miláčika. Zistite aké služby vám ponúkame.

Massive taxi Bratislava

Objednajte si spoľahlivú, bezpečnú a cenovo dostupnú taxislužbu v Bratislave

Objednávka taxi na konkrétny dátum a čas

Leave this field blank

alebo objednajte na +421 950 862 806