Služby +421 950 862 806 Whatsapp

Zvýšte kvalitu služieb a efektivitu svojho hotela s Massive Taxi!

Sústreďte sa na to, čo je pre váš hotel dôležité a prepravu hostí nechajte na nás.

Objednať Massive taxi je možné takmer kdekoľvek:
Centrum Bratislavy, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové mesto, Rača, Krasňany, Kramáre, Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Petržalka, Devínska Nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica, Mariánka, Borinka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Stupava, Svätý Jur, Pezinok, Čierna Voda, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Veľký Biel, Most pri Bratislave, Zálesie, Malinovo, Tomášov, Rovinka, Dunajská Lužná, Kalinkovo, Hamuliakovo, Rajka, Berg, Kittsee, Wolfsthal, Hainburg an der Donau

Zvýšte úroveň komfortu svojich hostí

Posuňte zážitok svojich hotelových hostí na vyššiu úroveň tým, že ich necháte nastúpiť do hotelovej taxi služby od Massive Taxi! Táto špičková služba poskytuje bezproblémovú a pohodlnú dopravu do a z hotela. Vaši hostia sa vám odvďačia svojou spokojnosťou a zvýšenou lojalitou. Spoločne zvýšime reputáciu vášho hotela.

Znížte náklady na svoju prevádzku

Chcete znížiť náklady a zefektívniť prepravné služby? Massive taxi je tu pre vás! Vďaka nám sa vyhnete investíciám do vlastnej dopravnej infraštruktúry. Už nemusíte kupovať a udržiavať vozidlá, najímať vodičov alebo riadiť logistiku. Najmä keď nie je plnohodnotne vyťažená. Namiesto toho sa môžete zamerať na zlepšenie zážitkov hostí a poskytovanie špičkových služieb. Doprajte svojim hosťom perfektnú jazdu s hotelovou taxi službou od Massive Taxi!

Zvýšte výnosy svojho hotela

Zvýšte príjmy svojho hotela so službou Hotelové Taxi od Massive Taxi! Dostupnosť pohodlnej a spoľahlivej dopravy zvyšuje spokojnosť hostí, ich lojalitu a zvyšuje počet rezervácií. Pozdvihnite svoju značku, zvýšte dopyt a počet opakovaných rezervácií. Outsourcing dopravy vám dáva priestor, aby ste sa mohli sústrediť na oblasti generujúce príjmy. Investujte do úspechu svojho hotela a doprajte hosťom skvelú jazdu so službou Hotelové Taxi od Massive Taxi!

Ako to funguje

Ako funguje MASSIVE TAXI Bratislava?

Objednávka taxi ihneď / na čas

Objednajte si nás hneď keď to potrebujete alebo na konkrétny deň a čas. Sme vám k dispozícii.

Vyzdvihnutie na vybranom mieste

V stanovenom čase vás vyzdvihneme na preferovanej adrese kdekoľvek v Bratislave a okolí. Vždy načas.

Pohodlný a bezpečný odvoz na adresu

Pohodlne a bezpečne vás odvezieme na vami zadanú adresu. Vrátane batožiny či domáceho miláčika.

Perfektná jazda pre vašich hotelových hostí

Objednať taxi

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Bol som v Bratislave na víkendovom pobyte. Keď som sa potreboval dostať do mesta, stačilo zavolať na recepciu a za pár minút som mal pripravené auto. Všetko prebehlo hladko a rýchlo.

Dušan

Turista

Odkedy v našom hoteli využívame služby Massive Taxi, dýcha sa nám ľahšie. Ušetrili sme financie na nákup a údržbu áut aj na personál. Nemusíme riešiť ani to, že naše autá a šoféri boli častokrát nevyťažení. Hostia sú spokojní a my tiež.

patrik

Manažér hotela

Hotelová preprava bola vynikajúca. Auto bolo vždy pripravené do niekoľkých minút od zavolania na recepciu. Vodiči profesionálni a priateľskí. Odporúčam všetkým!

marcela

Turistka

Massive taxi Bratislava

Objednajte si spoľahlivú a výhodnú hotelovú taxislužbu v Bratislave

Objednávka taxi na konkrétny dátum a čas

Leave this field blank

alebo objednajte na +421 950 862 806